#95

Dzisiaj na obiad były pyszne placki.
Placki ziemniaczane to jest coś, co muszę się nauczyć robić.

Ale nie o tym chciałem.

Stewie got fed by Peter gif *
Przypuszczam, że jestem jedyną osobą, z tych kilku które znam i wiem, że też używają blogspota, sprawdzającą statystyki w opcjach.
Badam odbiorców, trendy i źródła tego bloga. Więdzę komasuję z dwoma innymi tajemnymi blogami, które używam już wyłącznie jako narzędzia do badania internetu.
Nie będę nudzić wykładem ale powiem wprost - żeby uzyskać około 1000 unikatowych odwiedzin tygodniowo, trzeba wrzucić gołe cycki. Tak z grubsza.
No i proponuję jednak nie zameiszczać własnych gołych cycków, szczególnie męskich... 

Są też inne ciekawe rzecz - jak widać wiele osób nie rozróżnia pola adresu, raczej po lewej i pola szukanai raczej po prawej w przeglądarkach: 

Ostatnia pozycja słów klucozwych :D
 Wpadłem też na arcygenialny pomysł.
Nie muszę seedować z mocą 2 teraflopów, wystarczy żu U się będzie startować z systemem - jest na niskich ustawienaich tyou D40/U15kbps - w ten sposób w mig zdobędę miliony ratio pointsów na jpopsuki (tak jest suko, mam tam konto~ ).

A ten cały post został zainicjowany przez to, że kombinacja zdjęcia figmy z wielkimi cycami oraz słowa "krasnale ogrodowe" zostały powiązane przez silnik bota google - i znowu, cycki na blogu, nowi odbiorcy.

Tak więc każdy, kto lubi swoją wewnętrzną dziwkę atencyjną, jak to mawia Spell, niech wrzuci gołe cycki! lub na luz! yeah~


Btw, w Japonii znów, wśród zespołów popowych idolek, zapanowała moda na funk i klimaty disco... Ok wiem, że to nigdy do końca nie umarło, ale chodzi mi o to że to brzmi jak Boney M! No comon.

...słucham AKB48, jestem naprawdę w czarnej dupie z muzyką hahahaha....  ech.Dobra, AKB48 ! PUPURI PURI PUPUP PURI!
 Taki Ouran High School live action rip ale co tam, ona brzmi jak... jesli udaje tsundere a nie jest... yandere?!


*) tak, to dla silnika google ten podpis :I

#94

Dzisiaj się opierdalałem.
Walnę szykbi szkicyk...

Ona już nie lubi tej płyty.

#93

Słuchał ktoś kiedyś jakiejś kontrowersyjnej muzyki? I mówię serio kontrowersyjnej.
Przykład? MZ412 na jednym albumie zrobili kawałek, który opierał się na rozciągnietym do, bodajże 10 minut, dźwięku łamanej, ludzkiej piszczeli. Albo... Albo zespół, który poza otoczką wizualną nie ma nic wspólnego z jakąś tam ideologią...

Była kiedyś w Japoni taka jedna, a nawet kilka kapel, które dla szoku i kontrowersji miały mocne nawiązania do Reich'u. Trochę tak jak Sex Pistols czy Sid, którzy często mieli nazistowskie opaski na lewym ramieniu.

Powiem szczerze, że mam pewną rozterkę - zespół gra solidny thrash metal, śpewają o flakach ludzi, czarnej odchłani i innych miłych tematach ale nazwa zespołu, logo... czemu musieli się nazwać Rommel i wicsnąć między dwie m-ki swastykę?

Ale tutaj z pomocą przychodzi pewien holenderski propagator starego japońskeigo metalu:

BROMANCE OF THE MALE COMBINATION! HAIL!
"japmadness wrote:
April 2010
 You are really stupid when you think this band was a right-wing political band, plus, remember it were the 80s where bands were starting to get several ideas on how to add a bigger shock value to the mix (visual kei wasn't good enough). plus nazi outfits made them look bad and evil. i guess thats pretty much it. and btw, why all the fuzz 'bout their looks, they recorded three limited pressed demo tapes which fucking rule :) i hope Hisashi will remaster them some day.." -z last.fm

Tym niemniej, dziwnie to wygląda jak pod X Japan, IOSYS i Shotgun Messiah widnieje obrazek ze swastą :I

#92

Zastanawiam się czy wrzucanie wklejek z deviantarta jest dobrym rozwiązaniem - ma ktoś jakieś sugestie?
Myślę też nad layoutem dynamicznym, podstronach... jeśli utrzymam tępo pracy na dwa dni to będe mógł o tym poważniej pomyśleć.
moneyz
Podejrzę kilku artystów co i jak oni prezentują u siebie.

Zrobię sobie też kilku dniową przerwę od gadugadu, facebooka i od czego by jeszcze? o wiem, od poczty!
Żebym to ja jeszcze miał jakąś muzę porządną... dzisiaj w akcie desperacji odpaliłem "100 zacnych utworów klasycznych" ._,`'Onizuka give me your primal knowledge!
...własnie, może osty do GTO i GoldenBoy'a?!

#91Skończone.
Zacząłem to jakoś w grudniu bodajże. Nauczyłem się robić drzewka, ale reszta... No cóż, po prostu skończona praca, zawsze coś więcej do portfolio. 

#90
Me so proud z tła C:

#89

70 dolców to sporo. Ta figurka też ma sporo ale zdecydowanie nie tam gdzie trzeba. Ciekawe kto w ogóle takie rzeczy kupuje? ...retrospekcja z /b/ , SankakuComplex, oreimouto/konachan... no dobra, wiem kto to kupuje ale serio, takie mutanty to ten sam poziom co, nie wiem, krasnale ogrodowe? 
No i tyle na teraz, jutro też dzien ay carramba! 


#88

tagi w poprzednim poście uległy pięknemu glitchowi systemowemu - dzięki ci googlu za to <3


Kagamine Rin *wip*


 muszę się nauczyć robićdobre tła i będę content