#52

Myślenie i wyrażanie się po angielsku jest trudne. Mój zasób słownictwa jest po prostu ubogi, a budowanie jakichkolwiek wypowiedzi budzi wiele problemów. Jednym slowem: ciężko.

Piątek.
Kolejne dni na zwolnieniu - niby i tak lada moment planuję wypowiedzieć umowę, ale jakoś to nienajlepiej (nieelegancko) wygląda. Przesiedzieć pół miesiąca na zwolnieniach, żeby za tydzień powiedzieć: "jadę do UK, narka".

Najbardziej mi chyba szkoda wydanych 25 zeta na bilet tygodniowy -4 przejazdy tylko  = /\ =


^W ogóle Tony Taka in da face.
Nie lubię do końca jego stylu ale och well, jest znany więc się zapoznałem z jego artami.
Ma niby nudną ale solidną kreskę chociaż kolorami nie pracuje tak dobrze jak Cowbell czy Geister albo nawet PORN-amatsu-sensei.
Ale mnie zainspirował tbh.

Miało być coś na szybko i jest - tylko 50 minut mi zajęło  ''(= o =  ) '' yay, moar plox~

#51

This week at home - overdid my back muscles and had to see the quack.

Started web comic, not sure what to choose, set the language to my native but maybe I should do the English version better?
Neither way, check it out: http://otarage.blogspot.com/

#48

Listening to bootleg soundtrack of Space Odyssey 2010: The year we made a contact must say that some variations are so kitschy and sparky they actually reek of disco fever...

"what's that.. sniff sniff... !"

#47

speedy
T.M.revolution is kinda... homosexual. Dunno why, maybe covers... definitely covers and that euro beat taste... Well yeah, but "Heart of Sword" is rather good track but from another hand ...those covers...

RRrrrorarrr!
( unfortunately it was rejected in the dA group of LoL fans, shame :C )