Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ninja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ninja. Pokaż wszystkie posty
#174
Decided to switch my old " lll " sining with "keik" also found that my setting building is way to complicated for normal stories so maybe I'll try to write some seinen scenario.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


