Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mmo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mmo. Pokaż wszystkie posty

273

More Phantasy Star Online 2!

Ok, so I've got myself an own3D channel right here and will be broadcasting some PSO2 footage every now and then, probably 2-3 times a week, up 4 hours max.

Right now I'm pretty busy so this is the best I can give, also, my broadband could be much better so stream quality is medium.
I'll try to fit a schedule of Monday - Wednesday - Friday/Saturday/Sunday, I doubt it will get much viewers though but I can and feel like doing it so that's how it will be~

That's all for now, stay tuned!

PS: fixed 3 last post, mixed #2XX with #3XX - - 

272

Sup`!
Recently I was busy with work but now it should be better. The big news is, I've got myself account on beta server of PSO2 which is so god damned great! I played PSO back on the DC console, later was BB on PC so yeah. The game is freaking good and it looks like authors and localization team really are putting their best to score a major success (for which I wish for them!). Also, decided to stream a bit of me newbie solo adventures but livestream doesn't love the game, I will try with own3D (hi) but still got to get my channel validated.

Here's so pictures from my games so far:













#36

przyjaciel/e + skype  + piwo/alkohol + MMO = WIN!


Naprawdę, 5-6 godzin nerdzenia w WoW'a, następnie jedna runda w LOL'a to czysty ownage
po całym tygodniu.

Swoją drogą nie kumam ludzi - Trundle jest świetny! moja pierwsza gra i miałem 10/8/22.


Teraz jeszcze ze 1-2 rundy w S4 i na dobranoc kulki na komórce XD


Życie gamera jest fajne jeśli się je akceptuje.
Jednakowoż, wciąż za mało rysuję i w ogóle, ale trudno, najwidoczniej nie mogę skoro mi nie wychodzi.

Zresztą nie znoszę rysować ramek D: a mam piertrolololca żeby zawsze były proste ramki - mogę oszukać i na kompie robić ramki? chyba będe musiał... zresztą Hattori-san (np) też robi mangi na kompie - w fotoszopie czy coś.

Ech... Ogippo byla dobra, mało gadała i dużo robiła - zazdroszczęęęę~ęęę D: 


Na koniec, kawałek o którym często mówię: ARM+Touhou  - B·E·E·R



(uwaga na chujowe reklamy gugula :F)

NO I OCZYWIŚCIE CIRNO FS :D ANTA BAKA!?


Stay cool ppl xD (jaki joke wuohohohoho~ )

#5

Pierwsze śliwki, robaczywki.

Właśnie obejrzałem 20 odcinek Amagami SS. Seria wróciła na właściwe tory, jeśli chodzi o fabułę, a i animacja nie jest już tak słaba jak w dwóch poprzednich rozdziałach.

Ponad to, zacząłem oglądać "World God only knows" - chyba najbardziej dla openingu. Czołówka i cały kawałek są świetne ale jak Rush słusznie zauważył, opening próbuje pokazać że seria jest bardziej epicka niż jest. Jeśli komuś się podoba TYLKO czołówka to odsyłam do "Eden of the East" z którego wciąż dwa filmy na mnie czekają. I poczekają na pewno do piątku co najmniej.

A oto i op do WGOK (ten skrót brzmi koszmarnie...) :


Oraz pełna wersja kawałka, to jak 3 w 1 ale lepsze!

 

Ponieważ kawałek na dziś był, podzielę się również moją tapetą - spod piórka i tabletu mistrza Geistera:

kliknij w nią! no już! wiem że... good :3


 A, i jak coś, to gra "Battle Forge" hostowana przez EA to kupa (moim zdaniem). Straszny chaos, lag, nieogarnięcie jednostek i zmiany w grafice wymagają resetu całej gry... 3.7GB? No, thank you.

No i kupiłem sobie śmieszny mikrofon za 9,80zł oraz kolejny cienkopis - tym razem 0.05 - po co mi rastry jak sam mogę je rysować?! MUAHAHAHAHA! 

~keik