кеік
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Alpha
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Alpha
.
Pokaż wszystkie posty
#66
Czuje sie jak Alpha - jest przyjemna pogoda, nie mysle za duzo i nie mysle za duzo...
Ja chce aparat...
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)