Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Alpha. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Alpha. Pokaż wszystkie posty

#66

Czuje sie jak Alpha - jest przyjemna pogoda, nie mysle za duzo i nie mysle za duzo...


Ja chce aparat...