кеік
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Onidere
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Onidere
.
Pokaż wszystkie posty
#114
Nienawidzę pisać na tablecie.
Kiedyś zrobię własną czcionkę, z moimi własnymi, odręcznymi literkami.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)