Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kana. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kana. Pokaż wszystkie posty

#29

Oekaki z NGE i inne obrazki znalezione na jakimś bordzie.
















W tym tygodniu mam dołek twórczy.

Śniło mi się, że wyszedłem na spacer.
Byłem w parku, który z lekko zarośniętego, zamienił się w dość gęsty las ze ścieżką wijącą się dookoła wzgórza.
Budzę się, patrzę przez okno: śnieg i lód... = ='