кеік
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Chelsea
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Chelsea
.
Pokaż wszystkie posty
#75
W Chelsea jest sporo wlochow. Wrecz za duzo.
Jest to "biala" dzielnica, jako ze muslim i inni tutaj pojawiaja sie sporadycznie bo, chyba, jest za drogo.
Zwykly chleb 3~4£ <_<
A teraz foto:
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)