Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Chelsea. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Chelsea. Pokaż wszystkie posty

#75

W Chelsea jest sporo wlochow. Wrecz za duzo.
Jest to "biala" dzielnica, jako ze muslim i inni tutaj pojawiaja sie sporadycznie bo, chyba, jest za drogo.
Zwykly chleb 3~4£ <_<

A teraz foto: